Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Acıbadem Baymak Servisi

  Acıbadem Baymak Servisi Kombi bakım onarım servisi olarak İstanbul çevresinde  profesyonel kombi tamir, bakım ve onarım teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yedek parça değişimde Orijinal parça kullanmakta ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Ayrıca firmamız kombi petek temizliği yapmaktadır. Bizim önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin kombilerini güven ve rahat içinde kullanmanızı sağlamaktır. Ekonomik ve kaliteli bir hizmet.  isterseniz hiç düşünmeden 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Kombi tamiri Acıbadem Baymak Servisi ve bakımı veya tesisat yıkama işlemleri için teknik servis hizmeti tarafımızdan verilmektedir. İstanbul Acıbadem mahallesinde ikamet ediyor ve Baymak kombi de sorun meydana gelmişse bizi telefon yolu ile arayarak teknisyen talebinizi iletebilirsiniz. Arıza talebi kısa sürede sahada bulunan en yakın mobil usta ekibimize aktarılmakta ve kısa süre içerisinde bize belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirme gerçekleşmekte

Mahallesinde her bölgeye baymak kombi ile alakalı tamir işlemlerinde hızlı çözümler sunmaktayız. Tek seferde düzgün kaliteli işçilik için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Konforlu cihaz baymak

 Kombiler son derece konforlu sağlam ve son teknoloji cihazlarla donatılmış tasarruf abidesi kombi. Türkiye piyasasında bulunan en kaliteli cihazların içerisinde bulunan yıllık düzgün biçimde yapılmış bakımlar sayesinde son derece tasarruf sağlamaktadır.

Baymak Teknik

Tüketici olarak kendi önleminizi kendiniz almanız gereklidir. Nedir bunlar örnek verirsek kombi altında bulunan gaz borusu sağlam dahi olsa eskimiş ise değişimi yaptırınız aniden delinme meydana gelme ihtimali vardır. İs duman kokusu yada gaz kokusu aldığınız da derhal ortamı havalandırın ve en yakın servis den hizmet talep ediniz. gaz alarm cihazı montajı yaparak bir nevide önceden önleminizi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve tekniker talebi için Acıbadem Baymak servisimizi aramanız yeterlidir.