Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Acıbadem Kombi Servisi

 Acıbadem Kombi Servisi kombi tamiri bakımı ve teknik servis hizmeti vermektedir. 7/24 telefonlarımız açıktır. Acıbadem mahallesi kombi tamircisiyiz.

Acıbadem Kombi Servisi kullanmakta olduğunuz ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombi cihazlarının tamirini yapmaktadır.  markası ne olursa olsun tüm kombi için anında mobil ekip göndermek koşuluyla güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şirketimiz tarafından bulunduğunuz mekana gelen teknisyenden kombi yapıldığına ve değişen parçaya dair belgenizi muhakkak isteyiniz. İleri ki zamanlarda sıkıntı olmaması için bu durumu lütfen göz ardı etmeyiniz. Acıbadem mahallesi sınırları içerisinde tüm cadde ve sokak tüm her yere kombi servisimiz vardır. Çalışanlarımız son derce başarılı usta takımından kurulmuştur. Gerekli merciden yetki belgeli iş yerimiz Acıbadem halkına servis vermeye devam etmektedir.

Nesa teknik kombi tamir atölyesi olarak  tamir işleri ile uğraşmaktayız sizde kombi cihazınızı emin ellere teslim ederek bizi tercih edebilirsiniz.

Kombi montaj kuralları

Isıya dayanıklı sağlam bir duvara montaj yapılmalıdır. Kombi ağırlığını taşıyacak biçimde vida atılmalıdır. Fırın, ocak gibi alev alabilecek yerlere çok yakın konulmamalıdır. Kombinin ana kartına zarar gelmemesi için buharlı nemli ortamda montajı uygun değildir. Baca kısmındaki borular yapıla bilecek en kısa mesafe ile bağlanmalıdır ve kelepçe ile sıkıca] sabitlenmelidir. Aklınıza takılan bir konu var ise Acıbadem kombi servisi şirketini her zaman arayabilirsiniz.