Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Aşağı Dudullu Kombi Servisi

Kombi Teknik ServisiAşağı Dudullu kombi servisi olarak kombi tamir ve bakım arızlarında teknik servis hizmeti veren bir firmadır. Sektöründe lokomotif firma olmuş ve faaliyetini hız kesmeden sürdüren yedi gün yirmi dört saat arıza kaydı almakta ve mümkün mertebe işleri aynı gün içerisinde gidermektedir. Dudullu mahallesinin her yerinden firmamız  Nesa teknik şirketini arayabilirsiniz.

Neden biz:

Çünkü firma prensibimiz kuralı çalıştırdığımız teknisyenimiz kombi tamir ve bakım işini yapmaya ehliyetlidir. Tarafımızdan değişen tüm parça ve malzemeye 12 ay garantisi belge karşılığında verilir.Sizin için kışın en sert günlerinde sıcak ortamlar için aralıksız kombi servis veriyoruz.Dudullu kombi servisi kalitesi ve başarısı ile tartışmasız lider ısıtma firmasıdır.

Korsan servis mağduru olmak istemiyorsanız hemen Nesa teknik ile çalışınız.

Tüm bilgi ve birikimlerimizi her müşterimiz için kullanırız.

Aşağı Dudullu Mahallesinde Hizmet Bölgemiz:

Alemdağ, Cami, Çavuşbaşı, Osmanlı, Saray Bosna, Barış, Çamlıca, Karadeniz, Şahinler bu yazılı olan dokuz adet caddenin her semtinde hızlı güvenilir ustalarımız ile çalışmakta ve sizin konforunuz ve huzurunuz için çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.