Ataşehir Klima Servisi iş yeri ve evlerde bulunan iklimlendirme cihazı klimalar için bakım, onarım, ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayan bir teknik firmadır.

Hızlı, kaliteli bir klima teknik firmasına ihtiyacınız var ise bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Her markaya özel olarak hizmet verilmektedir.

 

Bakımı zamanında yapılan klimanın faydası:

Her yıl düzenli yapılan bakımın klima cihazına bir çok artısı vardır. Kısaca özetlemek gerekirse pis kokudan kalitesiz bir havadan kurtulursunuz. Kumandadan ayarlamış olduğunuz dereceye hızlıca ulaşır ortamın nemini yok eder. Dış ünite kısmında bulunan kompresörün sık devreye girip çıkmasını engelleyerek fazladan tüketilen elektrik enerjisinin önüne geçilmiş olur.

Bakımı yapılmayan klimanın zararı nedir:

Bulunduğunuz mekanın havası küf kokusu sarmaya başlar özellikle astım hastaları için çok zararlı hal alır. Klima hiç stop etmeden devrede kalır ortamın sıcaklığını bir türlü istenilen dereceye getiremez. İçeriye su damlatmaya başlar. Fazla enerji harcamaya başlar faturada yükselme olur.

Klimanızın bakımını neden bize yaptırmalısınız:

Nesa hizmetleri Ataşehir klima servisi firmamız TS belgeli insan sağlığına zarar vermeyen bakteri yok edici ilaç kullanımında ucuza kaçmaz piyasanın en pahalı ve kaliteli ilacını kullanır. Daha fazla kar etmek için velinimeti olan müşterilerine ilaç diye suyu gösterip yalan söylemez. Aldığı paranın hakkını vermeden bulunduğu mekandan ayrılmaz. Sizden gelen talep doğrultusunda hareket etmeye gayret harcar.

Ataşehir Klima Servisi