Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Beylerbeyi Kombi Servisi

Kombi Teknik ServisiHoş geldiniz internet sitemize Beylerbeyi Mahallesinde kombi tamircisi arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Beylerbeyi kombi servisini semtimizde her yerden telefon ile arayabilir teknisyen talebi için arıza kaydı oluşturabiliriz.

Kombi senelik yapılması gereken bakım baca kontrolleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Petekler iyi ısınmıyor şikayeti:

Değerli müşterimiz kombinizin ısı derecesini yükseltmiş olmanıza rağmen ev ısınmıyorsa sorun bulunduğunuz ortamın yalıtımından veya kalorifer radyatörlerinin içerisindeki suyun rahat şekilde sirkülasyon yapamayışından kaynaklıdır. Bu iki durumun bir birinden ayırt edilmesi gereklidir. Yalıtımda bir sorun yoksa geriye kalan arızayı beylerbeyi kombi servisi çözmektedir. Teşhis konmadan direk petekler yıkanmalı diye bir kural yok parça kaynaklı bir sorun var ise petek yıkaması sizin sorununuzu çözemez.

Ne yapılmalıdır:

Ehil teknisyen bu duruma karar vermeli ve kesin çözüm üretmelidir. Kombi cihazınızın kalorifer dönüş hattındaki filtre kısmından sorunun kaynağı %90 tahmin edilmektedir. Ortama zaman ise 1 saat gibi sürede peteklerinizi yıkama vakum makinası ile temizlemekteyiz.