Burhaniye Kombi Servisi

Kombi Teknik Servisi Burhaniye Kombi Servisi İstanbul çevresinde 20 yıldır profesyonel kombi tamir, bakım ve onarım teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yedek parça değişimde Orijinal parça kullanmakta ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Ayrıca firmamız kombi petek temizliği yapmaktadır. Bizim önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin kombilerini güven ve rahat içinde kullanmanızı sağlamaktır. Ekonomik ve kaliteli bir hizmet isterseniz hiç düşünmeden 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Kombi petek temizliği

Kombi cihazınıza çok uzun zamanla bakımını ihmal etmiş iseniz arıza ile karşılaşma olasılığı bir hayli yüksektir. Bunlar ise  su basınç göstergesini bir türlü 1.5 seviyesinde sabit tutamazsınız. Kombi çalışma anında fazla ses yapmaya hatta bulunduğu ortamda durulmayacak kadar ses yapmaya başlar yada petekler eskisi gibi ısıtmaz bu tip sorunlar aslıda yıllık yapılan bakımlar sayesinde ortadan kaybolmaktadır.

Yılda bir kez bakım yapılması gerekli merci ve bilgi kişiler tarafından dile getirilmektedir. Düzenli yapılan bakım cihazın ömrünü 10 yıl uzatmaktadır. Fatura gideriniz otomatik olarak düşecek bakıma vermiş olduğunuz masrafı fazlası ile kurtaracaksınız. Ülke ekonomisine katkısı unutulmamalıdır.

Burhaniye Servis hizmet bölgelerimiz

Burhaniye mahallesine bağlı olan tüm mahalle cadde ve sokaklarda gezici mobil ekiple hizmet verilmektedir. 7/24 arıza kaydı alınmaktadır.

Kombiler son teknoloji ve malzeme ile yapılan sessiz çalışabilen ekonomik sağlam bir kombi olmakla beraber güvenlik seviyesi üst kademedir. Burhaniye Kombi servisi olarak önceliğimiz sizin ve sevdiklerinizin sonra ise mal güvenliğinizdir. bizi her daim arayabilir profesyonel kombi tamir servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.