Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Çakmak Kombi Servisi

Çakmak kombi servisi Çakmak mahallesinde kombi tamiri için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kombide bir arıza söz konusu olmuşsa bizi aramanız halinde garantili biçimde cihazınızın tamiratını yapabiliriz.

Çakmak kombi servisi kombi yıllık bakımında kombi kalorifer peteklerinin yıkanmasında tertemiz işçilik yapmaktadır.

Kombi sıcak su vermiyor:

Kombi cihazının kalorifer kısmı çalışıyor ama musluk kısmına getirince sıcak su akmıyorsa muhtemel olası nedenlerini kısaca sıralayalım.

Üç yollu vana diye tabir edilen parçada arıza meydana gelmiş ve musluklara gitmesi gereken su peteklerin içerisine gitmektedir. Veya su akış şalterinde kısa devre meydana gelmiş olabilir. Termostat istenilen fabrika değerinin dışına çıkmıştır. İlk ateşleme sistemini devreye almaya yarayan siviç kırılmıştır yada arızalanmıştır. Çakmak kombi servisimiz bu tip arızalarda işinde ehil ve profesyonel olarak sıcak su akmama arızalarını yapmaktadır.

Ne kadar saat zarfında bu arıza giderilir:

15 dakika ile 1 saat içerisinde sıcak su akmama arızasının normal şartlarda yapılması gereklidir. Bu anlamda evinize gelen teknisyenin kalitesi önem arz etmektedir. Ehil olmayan bir kişi saatlerce veya günlerce sizi mağdur edebilir. İyi bir usta anında kombinizdeki sorunun neden kaynaklandığını anlaması lazımdır.