Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Fındıklı Kombi Servisi

Kombi Teknik Servisi  Fındıklı kombi servisi Biz Fındıklı Mahallesi kombi servisi bulunan teknisyen çalışanlarımız ile  kombi tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Ataman, Başı büyük yolu, Evren, Mehmet Akif Ersoy, Atatürk, Çınar, Hancıoğlu, Palmiye Caddelerinde her daim 7/Gün kombi tamiri ve bakımını yapmaktayız. Fındıklı Kombi Servisi sizden gelen talep doğrultusunda adresinize kısa zaman süre içerisinde gelip kombi meydana gelen sıkıntıdan sizi kurtarmaktadır.

Fındıklı Kombi Servisi tamir bakım ve onarım üzerine kombi teknik servis hizmeti vermektedir. Güvenilir bir kombi servisidir.

Kombi ekranında F10 uyarı lambası ikazı veriyorsa ne yapılmalıdır. Bu durum kombi içerisinde yetersiz su olduğunu göstermektedir. Yapılması gereken ise kombi alt tabanında genelde mavi renkli yada siyah renkte olan vana açılarak 1.5 basınç gelene kadar su takviyesi yapılır. F10 uyarısı kendiliğinden ekrandan kaybolacaktır.

Günümüz şartlarına bakıldığında çoğu cihaz artık beyin dediğimiz elektronik kart ile kontrol edilmektedir. Bundan 10 yıl geriye giderseniz elektrik arızaları yüksek voltaj sorunları çok fazla idi şimdi ise İstanbul Anadolu yakasında enerjiden kaynaklı arızalarında çok önemli ölçüde azalma olduğu gözlemlenmektedir.

Hiç sıkıntı olmaz kombiye zarar gelmez şeklinde anlaşılmamalıdır. Voltajlarda düşme 170 volt altında olur ise veya 240 voltun üzerine çıkarsa kombi arızaya geçme ihtimali çok yüksektir.

300 volta kadar koruyan regülatörler piyasada bulunmaktadır. Bu cihazlar 300 volt üzerindeki yüksek gerilim arızalarına engel olmaz sadece etiket üzerinde yazan değere kadar koruma sağlanır. Ts belgeli olanı tercih edebilirsiniz. İsterseniz Fındıklı kombi servisi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir yada regülatör montaj için teknik ekip talep edebilirsiniz.