Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

İçerenköy Kombi Servisi

Kombi Teknik ServisiFirmamız olan İçerenköy Kombi Servisi hizmetleri kombi tamiri, yıllık bakım ve temizliği, yedek parça ihtiyacı, doğalgaz kaçaklarının bulunması ve tamir edilmesi kalorifer peteklerinin dezenfekte edilmesi gibi bir çok alanda içerenköy kombi servisi mahallesinin her cadde ve sokağında teknik servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

Hangi saat olursa olsun bize bir telefon ile arıza kaydını bırakabilirsiniz.

İçerenköy’ de kombi teknik servis hizmeti verdiğimiz yerler: 

Alan aldı caddesi, Atatürk, Değirmen yolu, Dere boyu, Doğan bey, Fatih, Hal yolu, Huzur hoca, Karslı Ahmet, Kayış dağı yolu, Prof.Dr. Ali Nihat Tarlan, Topcu, Eski Üsküdar caddeleri ve bu bölgelere bağlı tüm sokaklarda İçerenköy kombi servisi hizmeti vermekteyiz. 7/24 bizi arayın.

Nesa teknik hangi model kombi tamir eder:

Bacalı, hermetik, yarı yoguşmalı, tam yoguşmalı, çok eski veya yeni model tüm kombileri tamir edebilmekteyiz. Marka olarak ise piyasada bulunan tüm cihazların onarımını yapmaktayız.

Kombi cihazları gaz, su ve elektrik ile çalışmaktadır bu yazılı olanlardan biri dahi olmazsa arızaya geçer evinize teknisyen çağırmadan önce bu üç ana maddenin var olduğunu anladıktan sonra halen kombide düzelme yok ise İçerenköy Kombi Servisini çağırmanız tavsiye edilmektedir.

İçerenköy Mahallesinde her bölgeye kombi ile alakalı tamir işlemlerinde hızlı çözümler sunmaktayız. Tek seferde düzgün kaliteli işçilik için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 Kombiler son derece konforlu sağlam ve son teknoloji cihazlarla donatılmış tasarruf abidesi cihazdır. Türkiye piyasasında bulunan en kaliteli cihazların içerisinde bulunan kombi yıllık düzgün biçimde yapılmış bakımlar sayesinde son derece tasarruf sağlamaktadır.

Güvenli kullanım

Tüketici olarak kendi önleminizi kendiniz almanız gereklidir. Nedir bunlar örnek verirsek kombi altında bulunan gaz borusu sağlam dahi olsa eskimiş ise değişimi yaptırınız aniden delinme meydana gelme ihtimali vardır. İs duman kokusu yada gaz kokusu aldığınız da derhal ortamı havalandırın ve en yakın servis den hizmet talep ediniz. gaz alarm cihazı montajı yaparak bir nevide önceden önleminizi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve tekniker talebi için İçerenköy Kombi servisimizi aramanız yeterlidir.