Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

İstiklal Kombi Servisi

Kombi Teknik ServisiBakım onarım İstiklal Kombi Servisi teknik ekibimiz ile kısa sürede kombi arızalarına müdahale yapılmaktadır.  Tel: 0532 470 47 51

İstiklal mahallesinde ve yakın bölgelerinde İstiklal Kombi Servisi mobil aracımız ile kombi arıza ihbar hattına gelen çağrılara kısa sürede müdahale edilmektedir. Sizde kaliteli bir kombi ustası ile çalışmak isterseniz bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Verdiğimiz hizmet karşılığında belge karşılığında bir yıl garanti vermekteyiz. Lütfen garanti verdiğimiz evrakı saklayınız ilerleyen zamanlarda lazım ola bilme ihtimalini aklınızdan lütfen çıkarmayınız.

Kalite tesadüf değildir

İstiklal kombi servisimiz güler yüzlü ve işinde ehil olmuş ustalardan meydana gelmektedir. Lütfen seçici olmaya özen gösteriniz bir doktora giderken en iyisi hangisi diyerek nasıl araştırma yapıyorsanız evinize gelen teknisyenin kim ve hangi servis olduğunun farkına varmanızı tavsiye ederiz. İstiklal Kombi Servisi tüm marka ve modeldeki kombi cihazlarının onarımını yada senelik olarak yapılması tavsiye edilen bakımın giderilmesinde istiklal mahallesinde önemli rol oynamaktadır.