Kadıköy klima servisi klima arızası ve bakımı üzerine teknik servis hizmeti vermektedir.

Uzun yıllardır bu bölgede faaliyetimizi sürdürmekte kaliteli profesyonel sonuçlar çıkarmakta ve Kadıköy ilçesinde 21 mahallenin tamamında tüm marka ve model klima cihazına müdahale edebilmekteyiz. 7/24 firmamızı arayabilir akılınıza takılan konu ile alakalı bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Onarımını yaptığımız klima için belge karşılığında bizden 1 yıl değişen parça için garanti alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Mahalleler Aşağıdaki Yazımızda Bulunmaktadır:

Zühtüpaşa, Rasimpaşa, Kozyatağı, Göztepe, Fenerbahçe, Dumlupınar, Bostancı, Suadiye, Osmanağa, Koşuyolu, Fikirtepe, Erenköy, Caferağa, Acıbadem, Sahrayı Cedit, Merdivenköy, Hasanpaşa, Feneryolu, Egitim, Caddebostan, 19Mayıs Mahallerinin tüm sokak ve caddelerine gece gündüz dur durak bilmeden klima arızası ve tamirinde servis sağlamaktayız.

Onarımını yaptığımız klima modelleri:

Kadıköy Klima Servisimiz Duvar tipi klimaların onarımını yapmaktadır.

Bakım Onarımını Yaptığımız klima markaları:

Airfel, Alarko, Arçelik, Beko, Bosch, Daikın, Fijutsu, Gootman, Midea, Mitsubishi, Toshiba, Vestel, Baymak, DemirDöküm, General, Rubenus, Lg, Diamont, bu ve benzeri bir çok markaya özel olarak Kadıköy klima servis hizmetlerimiz vardır.

Servis Ücreti Fiyatımız:

Teknisyen çalışanımızın ev veya iş yerinize gelip arıza teşhisi yapması 50 Türk lirasıdır.      Klima senelik bakım ve temizlik ücretimiz 100 Türk lirasıdır.

Diğer yapılacak konularla alakalı tarafımızdan görevlendirilmiş teknisyen çalışanlarımız keşif sonrası fiyat verebilmektedir.

Kadıköy Klima Servisi