Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Küçükyalı Kombi Servisi

Küçükyalı Kombi Servisi tüm kombi modellerinde tamir bakım ve aklınıza takılan konularda firmamızdan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Uzun yıllardır küçükyalı mahallesi ve yakın çevrelerinde kombi tamiri alanında profesyonel teknik işler yapmaktayız.

Bu güne kadar yaptığımız işçilikler ve uzun senelerdir bu bölgede hizmet verebilmemizin bir kanıtıdır. Değerli tüketici vatandaşlarımız evinize gelen teknisyen konusunda seçici olmaya özen gösteriniz İş disiplini ve el becerisini beğenmediğiniz teknisyene iş vermeyiniz bu bizim içinde geçerlidir bir başkası içinde Nesa teknik hizmet firması tamiratını gerçekleştirmiş olduğu kombiye değişim yapılan parça için bir yıl garanti vermektedir.

Küçükyalı mahallesinde kombi hizmeti verdiğimiz caddeler Şunlardır: 

 Atatürk Caddesi, Cumhuriyet, Kılavuz Çayırı, Rüşt sarp, Bağdat, Doktor Fahri Atabey Geçidi, ve mektep Geçidi Caddeleri buralara bağlı tüm sokak ve semtlerde kombi tamir teknik servisi tarafımızdan kaliteli olarak yapılmaktadır. 

Hangi saatlerde çalışmaktayız: 

Aslına bakarsanız saat olayımız pek yoktur. Ama genel olarak sabah 9:00 servise çıkılır akşam 21:00 gibi sonlanır iş yoğunluğu var ise çalışma saatlerimizi değiştirilmiş olur 

7/24 Arıza kaydı ve telefon ile müşteriye yardım için ustamızı her saat çekinmeden arayabilirsiniz isterse gece olsun fark etmez küçük yalı ve çevresinde bulunan değerli müşterimiz Kış bastırmadan kombi genel temizlik ve bakımını yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Aksi halde kombi bozulabilir ve soğuk oturmak zorunda kalırsınız 4 yılda bir kez olmak kaydı ile petek temizliği önermekteyiz.