Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Sancaktepe Kombi Servisi

Kombi Teknik Servisi

Sancaktepe kombi servisi bu bölgede kombi tamir bakım teknik servis hizmeti vermektedir. 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Sancaktepe kombi servisi kombi arızası veya bakım konularında profesyonel güvenilir teknik servis firmasıdır.  Uzun yılladır bu bölge ve civar semtlerde kombi tamiri yapmaktayız.

Kombinizin çalışma prensibi:

Evinizde kullanmak olduğunuz ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombi diye tabir edilen makinayı nasıl kullanılır doğru olarak kullanmayı bira sıralamak isteriz. Her kombi de peteklerin içerisindeki suyu gösteren bir saat vardır bazı kombilerde dijital bazılarında saat şeklindedir bu gösterge son derece önemli bir kuraldır 1.5 kombin içerisinde her daim olması gerek bir sudur daha aşağısı veya daha yukarısı arıza meydana getirir. Su bir türlü ayarlanmıyor diye duyar gibi olduk sizi işte bu durumda yıllık bakım yapılmayan kombilerin su saat göstergesi imkansızdır 1.5 seviyesinde tutulamaz.

Kombiye reset atma:

Baca çekmez ise dışarıda çok rüzgar vardır ters esme vardır cihaz sizi zehirlemek istemediğinden arızaya geçmiştir. Her kombide kesinlikle reset tuşu vardır yok ise kombiye gelen enerji kesilir 5 saniye sonra tekrar açılır şimdi reset atılmıştır. reset attığınız halde düzelme olmadı ise parça kaynaklı arıza kesinlik kazanmaktadır. Vakit kaybetmeden bizi Sancaktepe kombi servisimizi aramanız halinde kısa sürede teknisyenimiz gelerek kombinize reset işlemi yapar olmadı ise tamirat işlemine başlanır. Değişen parça olası durumunda bir yıl tarafımızdan garanti verilir. Garanti cihaz tamiratında daha önceden size bırakılan servis kâğıdı kesinlikle gösterilmelidir. aksi halde işlem yapılamaz.