Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Şerifali Kombi Servisi

Şerifali kombi servisi ile çalışmaya başlamanız için bir çok neden vardır. Bunlar ise kalifiyeli ustalar ile çalışırız yedek parça sıkıntısı yaşamadan kombinizi tamir ederiz işimizin arkasında dururuz müşterimizi asla mağdur etmemeye gayret sarf ederiz.

Şerifali Kombi Servisi Kombi arıza bakım onarım teknik servisidir. Petek temizlemesi ve bakımını yapmaktadır. Kombi tamiratında profesyonel ve güvenilir.

Kombi servislik firmamızın uzman olduğu alan dalıdır. Sizde şerif ali mahallesinde ikamet ediyorsanız ve kombi arıza var ise bizi seçebilirsiniz.

Şerif Ali Mahallesinde teknisyen hizmeti gönderdiğimiz caddelerin listesi şöyledir. Barbaros caddesi, Hendem, Turcan, Turcan, Çetin, Türker Caddelerinin tamamına ve buralara bağlı olan sokak ve bölgelerinin her yerinde kombi teknik tamir işlemlerini biz yapmaktayız.

Doğal gaz kaçağı olabilir:  Her kombi kullananın korkusundan biri gaz kaçağıdır. doğalgaz normal şartlarda hiç kokusu olmayan bir gaz cinsidir. Üretici firmalar  zehirlenmelerin önüne  geçilebilmesi için kullanıcıların çabuk fark etmesini hesaplayarak gaz içerisine sarımsak veya çürük meyve kokusunda bir gaz ilave etmektedir. bu tarz bir koku duymaya başlarsanız bilin ki gaz kaçağı meydana gelmiş olabilir. Hemen bulunduğunuz ortamı havalandırarak 187 telefon numarasını arayınız. veya şerif ali kombi servisinden ekip talep ediniz.