Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Taşdelen Kombi Servisi

Kombi Teknik ServisiTaşdelen mahallesinin tüm semtine uzman personelimizle Taşdelen Kombi Servisi kombi teknik ve tamir işlemlerini yapmaktayız. Arıza taleplerine kısa zaman zarfında ulaşabilmektedir.

Bizim teknisyen gönderdiğimiz caddeleri kısaca yazalım Anadolu, Turgut Özal, Şehit Kubilay, Sultan Murat, Yavuz Selim, Atabey, Sultançiftliği, Ulusal, caddeleri ve bunlara bağlı olan tüm sokak ve semtlerde Taşdelen kombi servisi kombi teknik için hizmet vermeye hazırdır.

Kombin rutin olarak yapılması gerekli olan senelik bakım ve temizliğini biz kaliteli profesyonel yapmaktayız.

Kombiye fazla verilen su nasıl indirilir:

Kombinin suyu azaldı su vermek isterken yanlışlıkla fazla basıldı bunu düzelmek için genelde banyo kısımlarında yere yakın olacak şekilde konulmuş tahliye vanaları vardır buradan azaltılır. Ama derseniz vana yok nasıl olacak kalorifer peteklerinde hava almaya yarayan kısımdan hafif açılarak 1 veya 2 dakika gibi sürede fazla suyun tahliyesini yapabilirsiniz. Veya bizim ile irtibata geçerek teknisyen gönderimi sağlanır. Taşdelen kombi servisi hizmetleri arıza dert olmaktan çıktı biz bildiğimiz en iyi işi yapıyoruz.

Bilmeniz gerekenler:

Kombi ekranda su basınç göstergesi vardır buradaki ibreyi 2 geçmeyecek şekilde sabitleyiniz. Ayda bir kez peteklerin içerisindeki havanın tahliyesini gerçekleştiriniz.  Şebeke suyunuz çok basınç var ise basınç düşürücü taktırmanız gerekebilir.