Ümraniye klima servisi şirketimiz arıza, bakım, üzerine deneyimli personelleriyle teknik anlamdaki tüm sorunlarınız için hizmet vermeye hazırdır.

Türkiye de bulunan tüm klima modelleri ve markasını tamir edebilme yeteneğine ve tecrübesine sahip olmuş bir şirketiz bizden almış olacağınız hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret sarf etmekteyiz.

 

Klima iç ünite montajında nelere dikkat edilmelidir:

Değerli müşterimiz yeni bir klima aldınız bunu evinizin salonuna veya başka bir yere taktırmayı düşünüyorsanız şu yazılı olanları göz ardı etmemenizi tavsiye etmekteyiz. ilk kural sağlığınızı etkilemeyen direk üzerinize soğuk hava üflemeyecek yerde olmalıdır. Diğer teknik konular ise tavan ile arasında 10 cm boşluk  sağ ve sol yanlarından ise 5 santim boşluk kesinlikle bırakılmalıdır. Yerden yükseklik ise 150 cm  aşağı olmamasına dikkat ediniz. Montajını yaptığınız yerin sağlamlığını kontrol ediniz.

Klima motor kısmının montajında dikkat edilmesi gereken nedir:

Binanın dış kısmına montajı yapılan motor (kompresör) denilen bu dış ünite cihazının en gerekli olan kuralı hava emiş ve geri verme kısmındaki kalan yerlerin kapatılmaması yakınına bunu engelleyen bir şey konmamalıdır. klimanın sesli çalışmasını engellemek için ise titreşimi yok eden lastik kullanılmalıdır. Dış ünitenin asılacağı duvarın sağlam olduğundan emin olunmalıdır. Biz Ümraniye klima servisi olarak motor kısmının montajında mümkün oldukça ( tiş )saplama kullanılmasından yanayız.

Ümraniye Klima Servisi