Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Şerifali Vaillant Servisi

Şerifali Vaillant Servisi çevresinde uzun yıllardır profesyonel kombi tamir, bakım ve onarım teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yedek parça değişimde Orijinal kombi parçası kullanmakta ve 1 yıl garanti vermekteyiz. Ayrıca firmamız kombi petek temizliği yapmaktadır.

Bizim önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin kombilerini güven ve rahat içinde kullanmanızı sağlamaktır.

Ekonomik ve kaliteli bir hizmet isterseniz hiç düşünmeden 7/24 bizleri arayabilirsiniz. İlçe genelinde tüm mahalle cadde sokak her karışına kadar vaillant marka model kombilerin tüm arıza ve sorunlarında bir telefon ile gelerek işi yapmaktayız hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıda yazmaktadır.

Şerifali Vaillant Servisi olarak kombi tamiri ve bakımı veya tesisat yıkama işlemleri için teknik servis hizmeti tarafımızdan verilmektedir.  İstanbul Şerifali Bölgesinde ikamet ediyor ve kombi de sorun meydana gelmişse bizi telefon yolu ile arayarak teknisyen talebinizi iletebilirsiniz.

Arıza talebi kısa sürede sahada bulunan en yakın mobil usta ekibimize aktarılmakta ve kısa süre içerisinde bize belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirme gerçekleşmektedir.

Şerif ali Bölgesinde her bölgeye vaillant kombi ile alakalı tamir işlemlerinde hızlı çözümler sunmaktayız. Tek seferde düzgün kaliteli işçilik için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Vaillant kombiler son derece konforlu sağlam ve son teknoloji cihazlarla donatılmış tasarruf abidesi kombi. Türkiye piyasasında bulunan en kaliteli cihazların içerisinde bulunan vaillant yıllık düzgün biçimde yapılmış bakımlar sayesinde son derece tasarruf sağlamaktadır.

Tüketici olarak kendi önleminizi kendiniz almanız gereklidir. Nedir bunlar örnek verirsek kombi altında bulunan gaz borusu sağlam dahi olsa eskimiş ise değişimi yaptırınız aniden delinme meydana gelme ihtimali vardır. İs duman kokusu gaz kokusu aldığınız da derhal ortamı havalandırın ve en yakın servis den hizmet talep ediniz. Gaz alarm cihazı montajı yaparak bir nevide önceden önleminizi alabilirsiniz.