Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Ümraniye Vaillant Servisi

Firmamız Ümraniye Vaillant Kombi Servisi çevresinde 20 yıldır profesyonel kombi tamir, bakım ve onarım teknik servis hizmeti vermektedir.

Yedek parça değişimde Orijinal parça kullanmakta ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Ayrıca firmamız kombi petek temizliği yapmaktadır. Bizim önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin kombilerini güven ve rahat içinde kullanmanızı sağlamaktır.

Ekonomik ve kaliteli bir hizmet isterseniz hiç düşünmeden 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıda yazmaktadır.

Ümraniye Vaillant Kombi Servisi olarak kombi tamiri ve bakımı veya tesisat yıkama işlemleri için teknik servis hizmeti tarafımızdan verilmektedir.  İstanbul Ümraniye ilçesinde ikamet ediyor ve vaillant kombi de sorun meydana gelmişse bizi telefon yolu ile arayarak teknisyen talebinizi iletebilirsiniz. Arıza talebi kısa sürede sahada bulunan en yakın mobil usta ekibimize aktarılmakta ve kısa süre içerisinde bize belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirme gerçekleşmektedir.

Ümraniye vailllant kombi servisi
Ümraniye Vaillant kombi servisi

Her Mahallede Servis

Ümraniye ilçesinde her bölgeye vaillant kombi ile alakalı tamir işlemlerinde hızlı çözümler sunmaktayız. Tek seferde düzgün kaliteli işçilik için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 Vaillat kombiler son derece konforlu sağlam ve son teknoloji cihazlarla donatılmış tasarruf abidesi kombi. Yıllık düzgün biçimde yapılmış bakımlar sayesinde son derece tasarruf sağlamaktadır.

Tüketici olarak kendi önleminizi kendiniz almanız gereklidir. Nedir bunlar örnek verirsek kombi altında bulunan gaz borusu sağlam dahi olsa eskimiş ise değişimi yaptırınız aniden delinme meydana gelme ihtimali vardır. İs duman kokusu yada gaz kokusu aldığınız da derhal ortamı havalandırın ve en yakın servis den hizmet talep ediniz. gaz alarm cihazı montajı yaparak bir nevide önceden önleminizi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve tekniker talebi için Ümraniye vaillant servisimizi aramanız yeterlidir.