Üsküdar Klima Servisi firması olarak bakım, tamir, gibi ihtiyaçlarınızda bizden teknik anlamda hem bilgi hem de hizmet talep edebilirsiniz.

Üsküdar’a bağlı tüm cadde, sokak ve semtlerinde kalifiyeli çalışanları ile mükemmel işler yapmaya devam etmekteyiz. Gece gündüz fark etmez firmamızı arayıp arıza talebi için randevu alınabilir.

Acil klima onarım servisi

Split, tavan, yer, salon tüm klima modelleri için tamir ve bakım yapabilmekteyiz.

Klima iç ünite su damlatma sorunu:

Aslında bakarsanız bu sorunun bir sürü kaynağı vardır Net olarak arıza kaynağının bulunması için ya iyi bir gözlemleme yapılacak yada Üsküdar Klima Servisi gibi bir firmadan hizmet alınması gereklidir.  Peki bu sorunlar nelerdir?  Gaz eksikliğinden olma ihtimali yüksektir,  su tahliye hortumunda tıkanma olabilir, bakımsızlık dan dolayı filtrelerin içleri toz ve kir kaplamış olabilir, su birikintisi için olan tava çatlamış olma ihtimalide vardır.  Sizin yapabileceğiniz durum ise iç ünitede olan 2 adet filtreyi çıkarıp suyun altında bir güzel yıkayınız kuruduktan sonra yerine takabilirsiniz.

Kendiliğinden kapanma sorunu:

Klimanın kumanda alıcısından on tuşuna bastınız başladı çalışmaya tam soğutmaya başladı tak kapanıyor bu sorunun genel kaynağı ana kart veya kumanda algılayıcı da sorun olma ihtimali yüksektir. Elektrik besleme hattında yani şalterde değer kaybetmesi olmuşsa gene aynı sorun olabilir.

Üsküdar Klima Servisi