Yazan:admin / Genel / 0 Yorum

Üsküdar Kombi Servisi

Uzun yıllardır Üsküdar kombi Servisi ısıtma alanında faaliyetini sürdürmekte ve kombi cihazlarının tamir ve bakımı için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm kombi arızalarında bizleri arayabilirsiniz. Nesa güçlü altyapısı deneyimli teknisyenleri ile Üsküdar ilçesinde bulunan 33 Mahallenin tamamında tüm marka model kombi cihazları için haftanın her günü servis hizmeti verebilmektedir.

Onarımı gerçekleştirdiğimiz işlerde servis fişi ile birlikte 1 yıl garanti vermekteyiz.

Teknik servis hizmeti götürdüğümüz mahallelerin listesi:

Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdai, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil mahallelerinin her yerine gece gündüz Üsküdar kombi servisi ile hizmet verilmektedir.

Kombi bakımında ne yapıyoruz:

Genleşme tankına gerekli miktarda azot basımı, yanma odasının temizlenmesi, tesisat dönüş filtresi değişimi, gaz ayarlarının kontrol ve ayarlarının yapılması baca kontrolü ve fan kanatlarının kurumlarının temizlenmesini yapıyoruz. Kombide doğal gaz ve su kaçakları var kontrolü yapılır var ise size bilgi verilerek tamirat işlemine başlanır. Üsküdar Kombi Servisi profesyonel kombi bakımı yapmaktadır. Bizim yapacağımız işçilikten memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Güvenilir vergi levhası bulunan yaptığı işe garanti verebilen bir firmayız.

Servis çağırmadan önce yapılması gerekenler:

Doğal gaz saatinden gelen hatta bakılmalı sarı renkli olan gaz vanasının açık konumda olduğundan emin olunuz. Kombi içerisindeki su seviyesini gösteren bar saatinin 1 ile 2 arasında olmasını sağlayınız. Ana ekranda bulunan fabrika ayarlarını tuşuna 5 saniye süre ile parmağınızı basılı tutun. Prizde elektrik olduğundan emin olunuz.

Tüm bu yazılı olanları uyguladığınız halde kombi devreye girmedi ise parça dan kaynaklı arıza olduğu anlamına gelmektedir. En yakın Üsküdar kombi servisinden arıza kaydı açtırarak hizmet talep edebilirsiniz.